Kontakt
> www.wellion.sk/sk/kontakt

Kontakt


Zaujímajú Vás naše produkty Wellion alebo potrebujete denník diabetika?
 
MED TRUST Diabetes Hotline je tu pre Vás!
Zavolajte na +421 911 374 734 od Pondelka do Štvrtka 8.00 – 19.00 hod a v Piatok 8.00 – 17.00 hod pre akékoľvek informácie alebo otázky.
 
MED TRUST Slovakia, s.r.o.
 Popradská 80
821 06 Bratislava
E-mail: office@medtrust.sk
www.medtrust.sk
 
 
Žiadosti ohľadne medicínskych tém prepošleme skúseným diabetológom, ktorí odpovedia na vaše otázky kompetentným a zrozumiteľným spôsobom. Všetky požiadavky, ktoré sú adresované pre nás budú zodpovedané dôverne a rýchlo. Prosím, buďte si vedomí, že táto doplnková služba nikdy nenahradí návštevu u lekára!
 
Prosím zasielajte nám akékoľvek požiadavky týkajúce sa diabetes mellitus, nových produktov, trendov a vývoja alebo rád pre každodenný život. Vaše obavy sú pre nás rozhodujúce! Preto sa snažíme odpovedať Vám okamžite.

Táto webová stránka obsahuje informácie o výrobkoch určených širokej škále čitateľov a môže obsahovať podrobnosti o výrobku či iné informácie, ktoré nie sú dostupné, alebo platné vo vašej krajine. Uvedomte si prosím, že my nepreberáme žiadnu zodpovednosť za to vyhľadávanie informácií, ktoré nemusia spĺňať žiadne právne proces, regulácia, registrácia alebo použitie v krajine svojho pôvodu.